p_93568_1_gallerybig

Вінницький “Сокіл” допомагає біженцям з Луганщини, що тимчасово поселилися в регіоні

18 серпня 2014 року активісти Вінницької молодіжної громадської організації “Сокіл” надали гуманітарну допомогу біженцям з Луганщини. Зокрема, було надано крупи, консерви, цукор, та инші продукти харчування. Дітям для відвідання навчальних закладів націоналісти подарували зошити, олівці, фарби, фломастери, альбоми для малювання, кольоровий папір, картон та инші необхідні дрібниці.

“Наша молодіжна організація не вперше надає допомогу біженцям з Донбасу, які категорично не сприймають будь-яких проявів сепаратизму та бачать своє майбутнє в єдиній соборній Україні. У цей нелегкий для країни час ми вважаємо, що допомагати нашим співвітчизникам зі сходу є нашим обов’язком. Ми чудово розуміємо усю важкість цієї ситуації, тому не можемо стояти осторонь горю наших братів та сестер, які зазнали агресії путінської орди”, – прокоментувала подію активістка МГО “Сокіл” Діана Давидюк.

За даними управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні станом на 13 серпня 2014 року офіційно зареєстровано 38 099 переселенців зі Сходу України, з них на Вінниччині 1488 осіб. Крім того, у Вінницькій області зафіксовано 496 переселенців із окупованого Росією Криму.